گارانتی و خدمات

گارانتی و خدمات پس از فروش

صنایع روشنایی ستاره غرب آسیا به منظور آسودگی خاطر مشتریان، تلاش برای تحقیق و توسعه تولید محصولات خود و در نهایت ارائه محصول با کیفیت ایرانی؛ تمامی محصولات خود را با ضمانت نامه‌ای معتبر در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.
این مجموعه ۱۰ سال خدمات پس از فروش به همراه ضمانت نامه ای به مدت ۱۵ ماه برای تمامی محصولات خود خدمت مشتریان ارجمند ارائه می‌دهد.
این مجموعه تمامی محصولات خود را که مطابق با موارد درج شده در دستور العمل نصب و بهره برداری محصولات قید شده است و توسط افراد دارای صلاحیت نصب گردد را تضمین می نماید.

توجه: در زمان استفاده از خدمات گارانتی مشتری موظف است تمامی مشخصات مربوط به محصول مانند: تعداد محصولات معیوب، شرح عیوب کالا، شرایط و محل نصب محصول را اعلام کند.

موارد نقض گارانتی

  • عیوب ناشی از نوسانات برقی ، شوک الکتریکی و ضربات مکانیکی (که گاهی منجر به شکستگی شیشه و یا تغییر شکل بدنه می گردد) شامل گارانتی نمی باشد.
  • هرگونه مخدوش شدن ضمانت نامه روی کالا که شامل تاریخ و شرایط نصب و نگه داری محصول است موجب ابطال گارانتی می گردد.
  • بازکردن محصول، اعمال هرگونه تغییرات(مانند اضافه کردن تجهیزات هوشمند) و تعمیرات توسط خود مشتری موجب ابطال گارانتی می گردد.
  • خسارات ناشی از بلایای طبیعی (مانند:سیل، زلزله ،آتش سوزی و…) شامل گارانتی نمی شود.
  • عدم تطابق محدوده دمای کاری محصول، بیشینه رطوبت مجاز محیط نصب، محدوده مجاز جریان و ولتاژ ورودی چراغ با شرایط ذکر شده در ضمانت نامه موجب ابطال گارانتی می گردد.

تمامی محصولات تحت پوشش گارانتی (با توجه به شرایط بالا) شامل خدمات تعمیر و یا تعویض قطعات می گردد.

keyboard_arrow_up