لوگو سیکا صنعت پارس

کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت در ستاره غرب آسیا

واحد کنترل کیفیت در ستاره غرب آسیا

یکی از اقدامات پیشرفت و دستیابی به محصولات با کیفیت، انجام آزمون های کاربردی منظم و دارای برنامه است. این مجموعه با اتکاء به منابع انسانی متخصص و توانمند و ارتقاء سطح علمی و فنی آنها و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی مجهز اقدام به تولید محصولات متنوع و با کیفیت از جمله انواع لامپ ها و چراغ های ال ای دی توکار و رو کار، نور افکن ها و چراغ های خطی و همچنین نوار چسب برق نموده است.

واحد آزمایشگاه با استفاده از تجهیزات تهیه شده از بهترین تامین کنندگان داخلی و خارجی و با سطح کیفیت بسیار بالا که توسط شرکت های تایید صلاحیت شده، کالیبره می گردند و همچین مورد صحه گذاری های داخلی نیز قرار می گیرند، تمامی تست های مورد نیاز را از کلیه مواد اولیه، کل روند تولید محصول تا محصول نهایی به عمل آورده و با بررسی نتایج آن و مطابقت با استانداردهای ملی و بین المللی کیفیت محصولات را تضمین می نماید. علاوه بر این حضور بازرسین QC فعال در مجموعه ستاره غرب آسیا با بازرسی های دقیق و منظم و تمام وقت کنترل کیفیت و نمونه برداری های مداوم روزانه از خط تولید، کیفیت بر تولیدات شرکت را تضمین می‌نماید و همچنین با ثبت لحظه ای نتایج بازرسی، کل فرآیند تولید را تحت کنترل دارد.

جنبه مهم دیگری که باید در نظر گرفته شود این است که، به دلیل ویژگی های حرارتی LED، کمیت های الکتریکی و فوتومتریک به تغییرات دمایی و نیز نوسانات الکتریکی، سرمای شدید، ارتعاش و گرمای شدید وابسته هستند از این جهت کیفیت کنترل محصولات روشنایی در شرایط آزمایشگاهی عالی و تحت کنترل انجام می شود.

keyboard_arrow_up